Pajamäki

Dve fotky z nášho dnešného poobedného dlhého venčenia sa v Pajamäki, susednej štvrti šrégom kres koľajnice.

Gimlíkovi dávam reflexnú vestičku, lebo sa už začína celkom skoro stmievať a čierny pes v čiernej tme je nem dobre. Okrem toho vo vestičke je strašne cuuute (uvedomujem si, že zniem ako Paris Hilton), takže nech ju len pekne nosí! :D Inak som tu videla aj špeciálne termo- a termo-reflexné vestičky pre psy, uvidíme, aká zima bude, ale pod -25C by už asi aj Gimli mal niečo také mať. A ak bude fúkať, tak aj keď bude teplejšie…takúto fínsku, prímorskú, vlhkú kosu ešte nezažil, neviem teda ako sa na ňu bude (a ja!) tváriť, keď nastane.

Možno sa obaja dočasne presťahujeme na Lefkadu. :D 

A vidíte tie bytovky?! Nuž veru, tak to je tu úplne bežné. Zajtra si idem konečne kúpiť baterky do foťáku a nejaké božské bývania v susedstve pofotím, nebudete vlastným očiam veriť, že niečo také je možné…a to prosím pekne bývame v od veci štvrti (všetci cool ľudia bývajú v Punavuori, Kalliu, Arabianrante alebo v Ruoholahti, pfff) a o luxuse tu nikto ani nepočul. No ja neviem, iný kraj, iný bytomrav… :D

Fajn. Nočný glg smoothie, čítať si a hajať.
A mojim FB kamošom sa ospravedlňujem, viem, že tieto fotky ste videli už tam, ale nefičí mi na laptope bluetooth a jediný rýchly spôsob, ako prehodiť fotky z mobilu je zatiaľ asi len cez FB. 

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s