Duševné vyrovnanie

Na fotke náš neďaleký, malebný Kulttuurikirkko (kultúrny kostol wtf), fotil Brezák.

Furt je sivo, tma a depresívne, ale normálne som sa s tým asi už duševne vyrovnala. O_O Človek si asi fakt na všetko zvykne, aj na sivotu…ale dneska sa po ceste do našej miestnej pizzérie Brezák zastrájal, že budúcu jeseň v Helsinkách nebudeme!, a namiesto toho budeme niekde, kde je teplejšie a svetlejšie. :D Bláva, né. Alebo Beograd, živeli Srbija? Alebo nejaký grécky ostrov? Taký Heraklion na Kréte by bol napr. fajn, môžem sa potom utzatzikovať a ubaklavovať k smrti. 

Dnešok bol inak fajn deň, išla som na pár hodín výnimočne do práce (pomôcť intern Mimme s dizajnom emailovej kampane), potom sme spolu išli na obed a dali sme si kráľovskú porciu palaciniek s domácim jahodovým džemom (Mimma si k tomu dala aj 3kg vanilkovej zmrzliny)…vrátila som sa domov, vzala Gimlíka na venčovisko, kde sme behali dokolečka jak blázni, až kým som sa s eleganciou primabaleríny nepošmykla na blate a nepristála na prdel. :D 

Potom som spravila nejaké ilustrácie pre projekt evanjelického časopisu (HAHA! fakt!), ktorý zalamujeme s Brezákom a objednala si tento krásny sveter vo farbe Claret Stripe :) a následne sme išli s Brezákom do potravín kúpiť SLANÉ TYČINKY A PRACLÍKY, ktoré som našla v najspodnejšej poličke! Ha!

Teraz počúvame Franka Sinatru, žužlem slané tyčinky, skicujem spiaceho Gimlíka a ostaných tibeťákov mojich tibeťáckych facebookových kamošiek a cestujem po mape Noveho Sadu na Gúgli. Štvrtková pohoda. Móže byť! :)

Máte tiež pohodu, aj keď je sivo? :)

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s