Stredajší pozitívny zoznam II.

Tu je link na minulý zoznam. :)

Som v práci, nič sa mi nechce (teda, spať sa mi CHCE, ale to asi nie je vhodné), vonku je odporne sivo, šero a mrholí, štípu ma oči a do obeda sú ešte dve hodiny. Celé zle. Nič iné mi teda neostáva, len sa zamerať na tie dobré veci, lebo inak sa hodím o zem a začnem vrieskať. :D Okrem toho som našla tento nevkusný detský belly dance kostým s vypchatými flitrovými kozami, čo ma utvrdilo v tom, že Amíkom drbe!

Voila:

 • večer máme saunu
   
 • včera mi prišiel kuriérom tento pásikatý konopne-organicko bavlnený sveter s pásikmi :) a dnes ho mám na sebe. Farby má menej žiarivé a viac eko, ale čo už, šak aj tak nemám oholené nohy je pekný a sedí mi. :)
   
 • včera som v M-Markete kúpila bohovské mandarinky
   
 • takisto sme včera s Brezákom vymýšľali haluze na náš prechodný web a nakreslila som všelijaké srandičky, vrátane Gimliho od zadu ukazujúceho zadok :D – dám sem link, keď to tam zavesí :D

  ***EDIT: Tu si nás pozrite – a keď sa zapíšete do mailing listu, uvidíte Gimliho zadok! :D***

 • ešte som tu nezaspala
 • budúci utorok ideme s Brezákom a s Gimlim rundiť po Fínsku! :) Presunula som si pracovné dni v práci a mám tak týždeň voľno, ktoré využijeme na návštevu všetkej Brezákovej rodiny + kamoša kreatívca žijúceho v Kajaani. Máme požičané auto a ideme do Vuonisjärvi (babka), Kuopia (tuším brat), Joensuu (sestra), Lieksy (rodičia) a spomínaného Kajaani (kamoš)….júúúúúúúúúúúúúúúúúúj, už nech cestujeme!!! :D
 • moje kruhy pod očami nie sú čierne, len šedo-modro-uťahané :D 
 • objednala som Gimlimu supercool leteckú prepravnú tašku, tú ktorú má pôvodne nemôžeme použiť, lebo je nejaká doblbnutá, preliačuje sa a neviemčo…ale bude mať toto! :)
   
 • ešte furt som tu nezaspala

Dobre, už fakt neviem čo, vzdávam to! Stredy sú tuším ešte horšie ako pondelky. -.-

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s