Morský absťák

Pondelková kríza jak hovado

Nestáva sa mi to až tak často (teda, odkedy som skončila pekelný gympel – ale to som mala krízu každý deň počas ôsmich rokov 24/7, okrem hodín biológie, angliny a….prestávok? GYMPEL NIKDY VIAC!!!! vôbec, čas nie dozadu, len dopredu, chcem mať vráskavú prdel), ale DNES je to tu – pondelková kríza!!! O_O

Nerozprávajte na mňa, pošlem vás do piče.
Takisto mi neradno zadávať žiadne úlohy, mám nulovú inšpiráciu a celý dizajn, kerý som mala niekedy v hlave mi dnes (bohužiaľ bezo mňa) odišiel na dovolenku na Lefkos.

Vonku krásne svieti slnko, je -9C (rozumej teplo! :D), hladná som jak svorka vlkov, nechce sa mi sedieť v práci, nechce sa mi nič robiť, tak pracujem štýlom 30 : 5 (30 minút zajebávania sa : 5 minút práce) a čítam si všelijaké chujoviny. Napríklad o šprťouchlatech, aké je dnešné obedové menu v reštike za rohom, o hladovaní (tá irónia!), Red Poppy Stories a Svartsvanur (slovenské fešn blogy), o tom, že aj keď máte tlsté ruky, sral to pes a noste tielka a spáľte bolerá! a napríklad aj ako vyzerať ako Grace Kelly (super návod, ale nemám na to nervy, skillz a blond vlasy).

Nič, odídem dneska o polhodinu skôr alebo čo. :D Potom si pôjdem do centra kúpiť megazdravú smoothie, zaleziem do nejakých obchodov a pokúsim sa nič si nekúpiť :D a neskôr ideme s Brezákom na jógu (včera som nakoniec nešla). 

Bože, daj mi jedlo a poukážku na dvojtýždňový pobyt na Koh Samui, kiitos. O_O

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s