SS13 kolekcia Marimekka

Marimekko, fínska dizajnová ikona, má novú jarnú kolekciu!

Tu si môžete pozrieť katalóg, tu sú fotky na ich FB stránke. EXTRÉMNE SLINTÁM!!! O_O Tie prvé šaty bezpodmienečne chcem (obsahujú všetky moje obľúbené farby), a ak budem extrémne bohatá, tak ani tá bunda so štyrmi vreckami nie je na zahodenie, nie? :D Život v krajine so šiestimi mesiacmi kosy znamená, že žiadna bunda nikdy nevyjde navnivoč. Cha.

Ale keď si kúpim niečo od Marimekka, už definitívne* sa pofínčim, takže musím byť opatrná, a vyvážiť to niečím slovenským (napríklad touto krásnou blúzkou), alebo hanáckym (viď najkrajší náhrdelník vo vesmíre). :))

Jo jo, veľa farieb. Ale tak, ako je pre väčšinu ľudí čierna, prípadne béžová neutrálnou farbou, ktorú dodávajú k outfitom…ja fungujem opačne, mám na sebe rôzne obvykle nie príliš zaujímavé, nevzorkované oblečenia a tie dopĺňam tými najdivokejšími, najfarebnejšími, najbrutusvzorkatejšími doplnkami!

Príklad: čierne, vrecoidné šaty po kolená s krátkymi rukávmi, zelený cardigan, čierne pančuchy, čierne čižmy…k tomu hanácky náhrdelník a moja divoká, infantilná kabelka so všetkými farbami sveta. Cha!!!

* KAŽDÝ poriadny Fín má aspoň jeden kus oblečenia Marimekko. 

Jo, a – máte vy nejakú odevnú stratégiu, alebo nejaký obvyklý štýl?

EDIT: Keď už hovoríme o tom oblečení, dnes mi prišiel spomínaný tmavo-tyrkysový kabát z ASOSu a idem ho rovno aj dnes/zajtra vrátiť, na chuja je, vyzerám v ňom jak tetka Božka z Vyšnej Krivej wtf. Najlepšie kabáty sú v sekáčoch, potvrdené!

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s