Vyloguvaná, prioritizuvaná, vyjóguvaná*

Echhhhhhh Plány 2013 S Gimlim Piatok ráno :D

Keďže od včera (prvé tri fotky) a aj dnes (posledná) pracujem na logu pre jeden pivný jarný festival (pre značku začínajúcu sa na T a končiacu s G :D), pochopiteľne sa pri tom rozptyľujem jak hebedo. A tak som včera prišla pri náhlom osvietení na nasledovný zoznam toho, čo je v živote mém teraz prioritné:

– dovolenka pri TEPLOM mori (šetrím tak 800€) :D
– kabát (potrebujem tak 60€ – sekáč couture…akože, prežijem aj bez kabátu, ale s ním mi bude…teplejšie? výhovorky! ale chcem!)
Coursera courses (k týmto mám ešte + The Modern and Postmodern), mrte sa tešííííím!
– naučiť sa konečne fínsky -.-
– začať s ruštinou/kórejčinou/švédčinou
– založiť si web pre ľudí, ktorí si chcú dať odo mňa namaľovať tibeťáka (alebo iného psa)
– GET FIT!!!!, lebo som zmľandravená jak puding!, takže hapkido? taekwon-do? a jóga viac!
–  nestrihať si vlasy :D :D
– spraviť z Gimliho chovného psa
– niečo spraviť so svojim príšerným písmom, šak ako chcem raz navrhnúť nejaký font, keď neviem ani pekne písať?!
– dobre odpichnúť naše Olavi Creative (raz budeme mať aj office v BA – rakúski klienti, hláste sa! platíte potom ale rakúsky pochopiteľne…a o to nám ide :D)

Čo sa týka GET FIT!!!! bodu, tak včera som sa v práci zdržala dlhšie, a potom som sa kráľovsky vykašľala na hodinu brušných tancov…ALE aby som nebola úplné lenivé prase, dala som si domácu jógu. Existujú rôzne špeciálne stránky (napríklad YogaGlo.com) kde sú predpripravené vymakané jógové zostavy s výbornými inštruktormi, ale dobrý je aj JúTjúb…a neplatený (tento mesiac triem extrémnu biedu), takže fajne. :) Na JúTjúbe nájdete jógy po ko….sačku, takže zorientovať sa v tom nie je sranda. Keďže som ale božská, tuná som pre vás vybrala pár jóg (?), ktoré mám overené…a sú dobré, dá sa podľa nich príjemne cvičiť, nič si nezlomíte a budete sa cítiť super:

45 Minute Hip Opening Class – jemnejšia jóga, odporúčam po ťažkom dni, keď vás bolí krk, chrbát, ŠECKO, a ide vám puknúť hlava od ľudskej debilnosti…toto vám pomôže :)

The Primary Series – Express – na toto sa chystám cez víkend, vyzerá to super. POZOR, toto je ale aštanga jóga, takže žiadne ľahučké ňuňu srandičky pri nežnej hudbe, aštanga je záhul…ale najlepší záhul! :)

45 Minute Butt Kickin’ Power Yoga Flow – toto som cvičila včera…a výborne som sa potom cítila! Týpek má zjavne základy takisto v aštange, lebo tie preskoky medzi vinyasami a podobne, to je čistá aštanga…ale celá zostava aštangou nie je, je to také jógo-fitness-niečo. Bonus, týpek dobre vyzerá bez trička. :D (BONUS 2: Duncan Parviainen je očividne kanadský Fín!)

Tak!!!! ZDVIHNITE RITE A CHOĎTE MAKAŤ!!!!  Ja sa idem zaoberať so svojím logom – človek by si to nemyslel, ale fínski klienti** sú to najkonzervatívnejšie na svete, a väčšina agentúr sa im tu pchá do riti, čo klient povie, to je písmo sväté, dizajnér sa môže aj na ucho postaviť, NEBUDE mať pravdu, aj keby čo…ale možno motyka vystrelí?! Byť grafickým dizajnérom síce možno znie sexy (asi ako “som architekt”…”som Executive Office Analyst Specialist Madafaka”…), ale niekedy je to dosť o hubu (a o zápästie).

Tak veru. A teď na obed! :)

……

* piešťanský dialekt, Piešťany rulezzz
** neznášam slovo KLIENT!!!, pripomína mi to tie slizké, vlezlé reklamy v telke na čokoľvek, uhladených mladých ekonómov v krivých oblekoch z Auparku za maminkine peniaze, a rôzne týpky, ktoré sa už od škôlky považujú za manažérov (ďalšie slovo, keré mi lezie na nervy hah)…lenže neviem, čím to nahradiť?!  Možno by sa dalo indiánsky – Ten, Ktorý Niečo od Niekoho Chce, a Nikdy Nevie Čo To Vlastne Chce, Len Veľa Pindá Na Všetko. Hahahahhaaaaaa!!!! :D :D Ja som takým istým klientom bánk, mobilných operátorov, lekární, veterinárov, kaderníčok….toto je Veľký Kruh Klientstva, deti moje. :D

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s