image201302040006

Pondelky!!!! V pondelok sa dá do práce prísť buď v LBD (napr. v takomto) pre extrémne fake it till you make it zlepšenie životného pocitu z náhleho vstávania o 6.30 (aj keď na to by som si s radosťou dala skôr LYD – tieto), alebo v šupáckej mikine z Terranovy (mojej obľúbenej). Šupácka mikina vyhrala, svet je hneď krajší s čiernymi bodkami. :))

Inak, pozerajúc sa na toto hriešne Net-a-porter miesto úplne vážne rozmýšľam, že namiesto nakupovania si 5632 chujovín ročne (každá do 20€, spolu za nekresťanské prachy) si radšej kúpim 5 chujovín…ale MEGABRUTÁLNYCH!! Neviem ale či to náhodou nebude málo na moju rýchlo prichádzajúcu fešn nudu (aj keď, koho by už omrzeli tieto šaty?!). Ech, uvidíme.

Teraz musím bežať, ideme na obhliadku bytu v Kallio!!!! Prosím, všetci sa za nás modlite k vami vybranej vyššej entite, aby sme ten byt dostali….je na bohovskom mieste, má balkónik, nájomné je helsinsky nechutné (44,5m2 – 850€/mes.), ale už ani neriešim, vo Fínsky po fínsky, pre nás je to vlastne lacný byt. :D

One thought on “

  1. No uz dlho sa nevieme nejako zoskypovat, takze vyzera to tak, ze mas podnikave topanky a nesedis zalepena doma na zadku. Co ma tesi. I ked byt doma mna tesi tiez. Ale v inom veku.

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s