Spochabenie sa! + FB Maľovacia page

Som sa spochabila?

Ta to som už dávno bola, takže ništ. CELÝ DEŇ mi ale po mysli behá slovné spojenie “spochabiť sa”, preto som ho sem musela napísať. :D Môj blog, môj bordel – moje spochabenie sa! :D

Žvásty, žvááásty. Radšej si kuknite fotky! Ako obvykle, zväčšia sa, keď na ne kliknete.

gimlinko_spiaci

Gimlino dneska pochrupoval pod oknom a magicky naňho svietilo zimné jarné slnko – musela som ho odfotiť. :)

tibbiemeetup_dittephoto

Tuná nás na tibeťom stretku fotila kamoška Ditte – prosím všimnite si moje EXTRASEXY hovnohnedasté ZAJO termálne ponožky, predraté na pätách, because I can. Najbližšie tibetie stretnutie by malo byť zase o dva týždne, musím dovtedy s Gimlim trénovať výstavné veci, nech je z neho sexy model a neskôr chovný pes – s takou povahou (ak si odmyslíme tvrdohlavosť) a pôvodom by bolo hriechom nemať z neho chovného psa! :)

malujemeeee

 

Som maľovala….včera som kamarátke vo Švédsku dokončila akrylovú maľbu jej dvoch tibeťákov na zakázku, dneska jej to rovno aj posielam, akurát ešte čakám, kým sa to poriadne presuší. :)

Keďže som socka strašne eko úsporná osoba s dredmi z chlpov na nohách, namiesto normálnych paliet postupne rozrezávam rozpadnuté kartónové škatule a používam ich ako paletu – na každú maľbu novú, šak čo sa budem. Pre akryly je to skvelé, farby sa na kartóne dobre miešajú, a pokiaľ nemienite maľovať s akrylom rozriedeným á la homeopatický liek, povrch kartónu (-a?!) sa ani nijako nevyderie. S olejmi by som to ale neskúšala, mohlo by to presiaknuť alebo čo….na oleje sú najlepšie kúpeľnové kachličky, ako praví know-how mojej guru akad. mal. Soni Herényiovej-Belanovej! :)

zlatyakryl

 

ZLATÝ AKRYL ROCKS MY SOCKS!!!!

painting_Helen_Sherpa

 

A tuná je detail tej maľby….teraz toto bude jak teasing kampaň – a blíži sa k vrcholu!!! – ale ak scete, založila som si na Fejsbúku psačí maľovací page MIMI’S DOG PAINTINGS – tak mi to povinne prípadne lajknite a následne si prosím pekne objednajte dostatočný počet malieb, aby som po ich vyplatení mohla:

1) kúpiť sebe a Gimlimu letenku do Viedne pekne cez Finnair, lebo som pohodlný snob a mám strašný bryndzový absťák
2) kúpiť si džíny v nejakom normálnom obchode (napr. Esprit alebo Pietro Filipi alebo Bennetton), lebo prisámbohu že nemám džíny, asi ako jediný človek v rozvinutej krajine wtf, a nebaví ma to!
3) kúpiť si DVA TÝŽDNE V GRÉCKU!!!! a tam môcť chodiť každý deň do miestnej taverny na rybu, tzatziki a džús (a so mnou Brezák, ale ten si to pekne zacvaká sám :D)
4) môcť ísť ku kaderníčke a na kozmetiku, lebo by mi to veru prospelo -.-

Ďakujem! :D

Ech, a tak. Idem teraz vyvesiť prádlo, neskôr s Gimlim von, do potravín, na poštu….keby som bola v Bratislave, medzičasom by som sa 3x zastavila v nejakej kaviarni, ale môžem si trhnúť a nie do kaviarne ísť, tak na to ani myslieť nejdem. *chronická povaľačská deprivácia*

O chvíľu je apríl….potom máj…a vtedy by som mala dojsť! :)

 

EŠTE DVA MESIACE BEZ BRYNDZE A KOFOLY, BOŽE OCHRAŇUJ MOJE DUŠEVNÉ ZDRAVIE, AMEN. O_O

 

 

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s