Gimli, Kale, Fili

Dnes bude zvieratkovský fotopost. Chcem vám totiž ukázať pár fotiek trojtýždňového mačiatka – najdúcha, o ktoré sme sa s Brezákom starali, až kým sme mu nenašli náhradnú rodinu…a takisto nášho druhého tibetského španiela ku Gimlimu – nádherného, úžasného Kaleho Zlatý Klondike! :))

Voilá, najprv kocúrik Fili (o ktorom sme si najprv mysleli, že je to mačiatko, preto sme ho najprv volali Arwen):

fili_kawaii

fili5

fili2

S Gimlim sa z nich stali výborní kamaráti. :)

fili9

fili8

fili_takingover

filichodi

fili7

fili6

fili4

fili3

fili+

Filinko išiel minulý týždeň do nového domova – cez veľmocný Fejsbúk sme našli preňho skvelú rodinu, a namiesto Gimliho (a teraz už aj Kaleho) mu môže oblizovať ksichtík rodinná labradorka Millie. :)

Nuž, a aby Gimli nebol sám, môj dlho premeditovávaný plán zaobstarať mu kamoša sa naplnil túto nedeľu, kedy sme išli do CHS Zlatý Klondike po nádherného blonďatého Kaleho. Kale (alebo Kalino, Kalinko) si u nás pekne zvyká, s Gimlim sú z nich skvelí kamoši, a Gimliho nepriamo núti k väčšej disciplíne, lebo ak niečo spraví Kale a Gimli nie, je to len Kale, kto dostane odmenu… :D

Tieto všetky fotky sú z dnešného doobedia :)

kalegimli1

gimlileyi

kale3

kale2

kale

Teraz ich zrovna beriem na cik-pauzu pred dom na 15 minút, takže bežííííím, ale fotiek (a textu) bude viac, sľubujem! :)

4 thoughts on “Gimli, Kale, Fili

  1. su dojimave tie zvieratka a som rada, ze sme filiho zachranili.. kale vyzera, neviem sa rozhodnut, ale vyraz v ociach ma ako si myslim, ze mohol mat Lev Nikolajevic Tolstoj ked chodil na prechadzky… pohlad otoceny do seba aj von :-)

  2. juuu aaaaw och… nemozem si pomoct a nechavam volny priechod podobnym citoslovciam z mojich hlasiviek. je od vas velmi superslachetne, ze ste sa ujali maleho maciatka a vypiplali ho a nasli mu nnovy domov *my heart melts*
    ja som raz davno nasla po ceste zo skoly maciatko v kontajneri, ano dobre citas, posledne zive medzi jeho mrtvymi surodencami a vzala som si ho domov, bohuzial po dvoch dnoch uhynoulo… este ani ocka nemalo rozlepene :( bol to zial prevelky a este vacsi hnev na tie obludy, co dokazu nieco take urobit zivym tvorom!

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s