Cimprlina ide výletovať

Prisámbohu, celý deň sa cítim jak keby ma zožral somár, vypľul, pohúžval bizón, vypľul, a potom by ma ešte strčili do nejakej priemyselnej sušičky, a zapli na najvyššie otáčky.

Dôvodom je otrasný nočný spánok, ktorý som si dopriala najskôr vďaka odpornému žrádlu na Duláku v Pizzerii Napoli (NEVER MORE!) a ich exkluzívne ojebnej PASTE A LA BROCCOLI, kde takmer nebola brokolica, ale zato tam bolo asi kilo nejakého lacného syrovo-smotanového….žgrglu (novotvar, patentujem si), ktoré veľkoryso nazývali omáčkou (čašníkovi som povedala, že by cestoviny s brokolicou mohli aj podávať s brokolicou, načo sa na slovenský štýl kyslo zatváril a pokrčil ramenami. POTREBUJEM ZASE FÍNSKO TUŠÍM).

Moja mama môže zjesť aj vŕtačku, a ništ jej nikdy nie je. Ja som cimprlina, a niekedy mi je všeličo. Ach jaj. :D

In adr ňjús, oddnes až do štvrtka budeme mať fínsku návštevu!
Naši kamoši Micke a Linda z Helsínk dnes prileteli, a plní zvedavosti chcú pokukať Bratislavu, pozrieť si Tatry a chcú vidieť nejaký hrad. I tak sme si teda požičali auto, a ideme trochu výletovať. Nevieme ešte presný itinerár, ale poradíme sa s nimi, a niečo vymyslíme…ja by som navrhovala trasu Bratislava – Bojnice – Banská Štiavnica, lebo veľa času nemáme, a Tatry si je lepšie nechať na výlet inokedy, keď si vezmeme všetci vibramy, české kockaté outdoorové gate so záplatami a paštiku, a poriadne pochodíme Rysy, Kriváň a Studené doliny. No ale uvidíme, čo vymyslíme, a taktiež kde nás v tejto milenej slovenskej hrudi ubytujú s dvoma tibeťákmi.

Minimálne ich vytrepem na Kolibu na lokšu, keď už nič iné. :D Takisto je povinnosť ísť na cider do KC Dunaja, a snáď aj na fajné jedlo do Pulitzera. No uvidíme. V každom prípade, asi nebudem pár dní písať ništ, lebo budem niekde v nejakej malebnej doline s dedinskými alkoholikmi.

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s