Meno jak bič!

Aby bolo jasné, bič akože nie že B I T C H, ale že naozajstný bič – taký, ktorým poháňate kone a tak :D

No prosím pekne.

Z kresťanského, prudko dôležitého, nie-ako-ja mena M I C H A E L A sa skratkou, prešmyčkou a odstránením zdĺhavých nepodstatností (M I C H A E L A —> M I C H A L E A) dá urobiť pekné, krátke a na skomoleniny imúnne meno L E A*, ktoré ešte má aj poetický význam, lebo to znamená okrem iného napr. lúka. Heurééééka! Dokonca takáto leidná Lea má meniny v slovenskom kalendári 29. 4., čo je mega, lebo vtedy je teplo, čerešne kvitnú, vtáčiky štebotajú, mravce sa jebú lozia a vôbec, je slnko a teplo a je slnko a teplo.

Ale keďže meno je dôležitá vec, prosím volajte ma takto:

Nevošlo sa mi tam stredné meno č. 2, Snezienkööslävaä. Ach jo.
Nevošlo sa mi tam stredné meno č. 2, Snezienkööslävaä. Ach jo. Inak, Jahúú! má úplne super dizajn skoro všetkého teraz, móóžem toto! Well done, Jahúú!.

Vole. Mám slnko aspoň v mene. A snežienky!!! Už som si to aj do Fejsbúku dala, lebo čo je na Fejsbúku, to je právoplatné sťaby do mramoru vytesané i slovenskými zákonodarcami zošmudlené:

Tuná Lea v pofínčenej verzii Leea, čítaj Lééa.
Tuná Lea v pofínčenej verzii Leea, čítaj Lééa.

A ešte aj do e-mailu kamošovi som sa tak podpísala, aby som to už ale úplne do pyritu vytesala:

Mám dneska ružovú náladu, no.
Mám dneska ružovú náladu, no.

Tak.

Koniec hlásenia na dnes. Lea Slnkömilå Snezienkööslävaä ide pracovať a potom PIECŤ RYBU!!! Budú fotky! Nedúfajte ale veľmi v nejaký prudko fínsky recept, lebo mám skvelé srbské korenie na grilovanie a mienim použiť asi to. Ale bohvie…moje varenie je obvykle experimentálne, a je to len mojou čírou genialitou veľká náhoda, že sa to väčšinou dá jesť. :D

—-

* Ale prisámbohu, že si to asi na Lea** zmením…sa nečudujte potom, you have been all warned. Rodinní príslušníci, neberte si to potom nijako osobne, akurát sa mi zjednoduší a olúkuje život wtf. Si zvyknete (ak to spravím)! Život je zmena! :D

** Prišla som k záveru, že všetky slovenské a české (MAHULENA?! To prečo) mená na M sú odporné a Michaela je z nich ešte to najprijateľnejšie a najkrajšie, akurát totálne uchrchlané pre Fínov, lebo oni proste CH nezvládajú. Ale hlavne že sa tu niekto môže kľudne volať Yrjö Väinö Tynjä, to nikoho netrápi, SUOMI?!? :D Perkele!

3 thoughts on “Meno jak bič!

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s