Slnko svieti, Slnkomila sa teší

Je to tu. Prežili sme to. Sivota a Ničota si dali pohov a zasvietilo slnko – dokonca 2x, nielen včera, ale dokonca aj dnes! O_o Historický to okamih, skoro mi i slza dojatia ukvapila zo stareckého, zvráskaveného kútika!

Namiesto toho sme sa včera boli s Brezákom presúšať tuná po Tohloppi a Tesome (a objavili sme jeden dokonalý drevený dom, Pipi Dlhá Pančucha by ním nepohrdla) a večer sme mali mecheche, lebo k nám došli kamoši Jukkis a Sanna s malým Minifínom Sulom a všetci sme sa saunovali a žrali moje homemade langoše a zeleninovú polievku s krupicovými haluškami. Jou jou.

Keďže dneska ZASE svieti slnko, berieme cca za 40min Gimliho k jazeru a ideme tam nabrať aspoň dve pehy na ľavú nosnú dierku a potom sa prestanem flákať jak socka a začnem aj niečo produktívne robiť. :D

A in adr ňjús:

– vymenila som si gimlíkaté pozadie blogu za najkamilkovatejšie kamilky, aké som našla. Môžete si stiahnuť TU, krásne sú! Tiling je síce jak u debilov, ale nebudem tieto dizajnové hovadiny riešiť ešte aj na vlastnom blogu. Toto je dizajn-free, žvásto-full zóna, prosím pekne :D

– kúpila som včera minikvetináčik čerstvého petržlenu, teraz ho mám na okne a fejkujem záhradu

– môj kofolový a bryndzový a teplopočasiový absťák začína byť vážny O_o

– na konci tohto mesiaca idem na tetovanie k Linde Räihä! Linda je Brezákova kamoška, robil jej aj web…a tralalala, ako darček sama sebe k 25. narodeninám si idem k nej dať tetovanie. Idea je Gimli + lúčne kvety okolo (to aby som mala FURT pri sebe Gimliho a vkuse zakvinuté leto ha…), ale ešte neviem čo s tým Linda vymyslela – som zvedavááá! :))) Najskôr si to švacnem na ľavé rameno, nech to šeci vidia, ta ne (a aj ja, budem sa na tie kvety pozerať počas temných, fínskych zím wtf). Nikto ma od toho neodhovoríte, takže all resistance is futile. ;)

– včera som nakreslila westíka:

Na kus kartónu z Ikey, jou jou. Klik a dostanete sa na moju page.
Na kus kartónu z Ikey, jou jou. Klik a dostanete sa na moju page.
Westík ešte raz.
Westík ešte raz.

…akožééé, pastely som nepoužila už asi tristo rokov, takže som nie vždy vedela, čo robím, ale nakoniec to vypálilo uspokojivo. :P Ak chcete, predám vám to za nekresťanskú sumu. ;D Iné veci sú na predaj TU, choďte nakupovať, potrebujem ísť v lete k moru.

– mám strašne odporný ksicht, najskôr z nedostaku bryndze tej nekonečnej zimy a tmy a žiadneho slnka. Už sa to ale lepší…tak či tak som si objednala toto kozmetické trio, lebo je perfiš, odporúčam!

Ta a inak ništ.
V práci ništ, doma ništ, venku slnko. Môže byť. Ale už nech je apríl, kedy letíme, cítim bytostnú potrebu po povaľovaní sa všade a neplatení 10€ za hnusné jedlá. :D Home sweet home!

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s