Kterak sa z high fashion stáva low fashion

Kterak, no kterak. Väčšinou opajcovávaním, samozrejme. Veľmi dobrá je v tom napríklad Zara, prípadne H&M, ktorí sledujú fashion weeky len na to, aby to potom mohli čo najrýchlejšie oko….pardon…aby mohli nabrať inšpiráciu, a za dva týždne si už môžeme kúpiť takmerVivieneWestwood alebo skoroDonnuKaran na Obchodnej za 20€. Jou!

Podprahovo ma to vytáča samozrejme, lebo je to nie veľmi etické voči dizajnérom tých pôvodných značiek, ale budiž. Väčšinou sú aj tie knock-offs urobené tak, že to nie je presná kópia vzoru/strihu a s prižmúrením oboch očí sa to dá prežuť. Ale dneska som natrafila na EPICKÝ príklad, ako sa to dá robiť tak, že to vidí aj slepý (a právnici by si na tom vedeli zgustnúť).

Nuž i pohľaďte na mikinu PREEN BY THORNTON BREGAZZI:

preen_mikina

Po tejto mikine slintám už asi polroka, ale za 465€ by som asi radšej išla na Thassos, takže….nič. Nuž ale! Keby som chcela niečo s týmto vzorom….môžem mať, a ešte aj šaty! Hľa, okopírovaný BonPrix, a len za dvacku:

bonprix_satyAkýsi….povedomý….vzor, nie? Trochu pomenené farby, ale inak je to skoro totožné. Hlavne si všimnite tuná tú zakrúžkovanú časť v hornej časti vzoru:

porovnanieUf. Na drzovku. Čo ale s tým môžeme urobiť, že?

Nič, v tomto prípade nič znamená NEKUPOVAŤ. Si radšej choďte kúpiť nejaký Puojd alebo čo! Alebo mne! Napríklad takú Rusalku…

rusalkaVeľkosť M alebo L, ďakujem vopred. ;)

Koniec fashion okienka, musím ísť venčiť, obedovať a do noci ilustrovať, v tomto poradí presne. Chjo, sa mi nechce, keď tak krásne svieti slniečko. Ale lepšie ako drátom do oka takýto život, obzvlášť, keď “obedovať”, neznamená “navariť si obed” ale “ísť na obed do šenku”. :)))

2 thoughts on “Kterak sa z high fashion stáva low fashion

  1. Ahoj,prosim Ta za tyžden cestujem do Finska,okrem ineho budem aj v Tampere,a nejak neviem ako vy som sa dostal zo železničnej stanice na letisko,bude sobota,prosim Ta neporadiš mi??

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s