Krôčik po krôčiku na Kré… Lauttasaari

Dneska naše sťahovanie vypuklo vo veľkom!

Hneď okolo jedenástej doobeda prišli dvaja chlapíci z kierrätyskeskusu a zobrali so sebou naše postele (ktoré nám dal kamoš, ale aj tak boli na chuja, a máme futon, takže pchá), krabicu s nevzhľadnými hnedými šálkami a taniermi, ktoré raz Brezák kúpil v inom kierrätyskeskuse, nevzhľadný pár taktiež hnedých závesov, ktoré som zase ja raz v pomätení mysle kúpila v obchode s nábytkom a ďalšie dve textílie, oplývajúce vintidž hrôzou.

Teraz sedím pri stole v spálni, ktorá je zrazu obrovská a priestranná:

Prach sme upratali, historický to moment!
Prach sme upratali, historický to moment!

…tá krabica je Gimliho pelech – keďže som lenivá prudko náchylná k ekologickému mysleniu, už štyri roky robím Gimlíkovi pelech vždy z nejakej krabice. :) Aj tak mu to vyhovuje najlepšie – sú suché a mäkké, nehrejú, dajú sa zrecyklovať, nie sú ťažké, netreba ich prať… A sú lacné. Najvác riešenie, odporúčam.

Inak nič nového. Dneska postúpila nekonečná sivosť Fínska do nových dimenzií, lebo nielenže bolo doteraz nebo sivé – dnes je už aj vzduch, lebo je hmla jak sviňa. Tma bola do deviatej ráno, a tma bola zase už asi o pol štvrtej poobede. La dolce far niente.

Idem si radšej čítať najnovšie číslo The Economist – mala by som popravde pracovať, lebo času je málo a voda stúpa (rozumej, DEADLINY), ale taká som vytočená z jedného klienta, že nemôžem. Proste – ide pičung – NAČO si niekto objednáva služby grafického dizajnéra, keď mu potom do emailu posiela nákresy, ako má vyzerať logo s tým, že je to rozdrbaný prerobený môj návrh, a to tak špičkovo, že vyzerá ako POKEBALL?! :D Fakt. Pokeball. Ash a Pikachu approve. Budem záhradníkom, šak ma to baví aj tak, pffft. – koniec pičungu –

Aspoňže tento blog a aj Polárna čiara majú krajší dizajn…včera som sa hrajkala so šablónou a s textúrami zo Subtle Patterns, takže som to tu trošku opeknela. Aby sa nepovedalo, že grafická dizajnérka, a vlastný blog je odporný jak hovado. :D Móže byť? I am starting to get my shit together. :D

2 thoughts on “Krôčik po krôčiku na Kré… Lauttasaari

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s