Krabíc že až no

Zazvonil dneska týpek a doniesol toto:

35 ich je. Kokso.
35 ich je. Kokso.

Okej, okej…sa asi budeme dneska baliť. O_o Brezák už jednu krabicu naplnil knihami, ešte 34 to go. :D Neviem, či to s tým počtom objednaných krabíc neprehnal, ale lepšie ich mať viac ako menej, a prenájom jednej na deň stojí len 0,15€. Takže pohoda.


Práve počúvam správy na Rádiu_FM, že strašne veľa študentov študuje v ČR, furt to stúpa a až 35% kapacity slovenských vysokých škôl je voľných. No ale sorry domovina moja krásna, samozrejme, že idú všetci preč, keď sú tvoje VŠ na chuja (teda, česť výnimkám)!

Chcem sa dožiť dňa, kedy bude aspoň jedna VŠ na Slovensku ponúkať nejaké užitočné štúdium, napr. ako tento magisterský program na Aalton Yliopisto.


Počasie je ešte furt úžasné, 150 shades of fucking grey... Toto ešte dva týždne bude pokračovať a asi začnem huliť nejaké lišajníky alebo čo.

Ale v predpovedi pre Helsinki bolo, že v sobotu o 14.00 má svietiť slnko. Tak asi 10 min, ale beggars can't be choosers.
Ale v predpovedi pre Helsinki bolo, že v sobotu o 14.00 má svietiť slnko. Tak asi 10 min, ale beggars can’t be choosers.

Idem asi zohriať polievku (vegemňam s ružičkovým kelom, krumplami a s mrkvú) a potom niečo uvariť – ak budem lenivá, tak voláke rybacie prsty, ak lenivá nebudem, tak niečo s cukinou, ktorú som kúpila ráno v supermarkete. A zajtra si dáme BORŠČ, lebo som našla pravý, ruský boršč v sklenenom zaváraninovom pohári, taktiež ráno v supermarkete. Oh, happy day!!! Ešte aj smotanu mám poriadnu! Malé radosti. :D


Fajn, späť do práce. Už ste niekedy robili týždňový debilník po fínsky, anglicky a čínsky? O.o Ja tiež nie… Mé poprvé – a ešte v InDesigne po fínsky, ale ta šak čoby nie :D FAKE IT TILL YOU MAKE IT. :D

Sunday
lǐ bài rì / ► lǐ bài tiān / ► xīng qī rì / ► xīng qī tiān
禮拜日 / 禮拜天 /星期日 /星期天

Ak niekde uvidíte slnko, pozdravte ho.

2 thoughts on “Krabíc že až no

  1. Zdravím z Prahy, ohledně shades of grey je to tu “to isté”. V neděli jedu do Mnichova, doufám, že na západě je tráva zelenější a nebe modřejší! :D

Povedz niečo

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s